Specyfikacja szkoleń

Wyznajemy zasadę, że jeśli za dużo powiemy – Ty prawdopodobnie zapomnisz…

Kiedy Ci pokażemy jak zrobić- być może zapamiętasz…

Ale kiedy Cię w to zaangażujemy- zapewne zapamiętasz i zrozumiesz. Wierzymy w ludzi i ich ogromny potencjał – wiemy też jak go wydobyć!

 

Wszystkie szkolenia realizowane są przez dwóch trenerów Aplica, co zapewnia wysoką jakość szkoleń . Opieramy się na dążeniu do zapewniania rzetelnej, użytecznej wiedzy i pomocy w przystępnej i profesjonalnej formie, dlatego zawsze dokonujemy analizy potrzeb szkoleniowych i staramy się odpowiadać na istniejące potrzeby.Istnieje możliwość negocjacji cen i przygotowania programu szkoleniowego zgodnie z zapotrzebowaniami. Jeśli na stronie nie ma tematyki szkolenia, którym jesteście Państwo zainteresowani prosimy o kontakt. Cenny szkoleń mogą ulec zmianie w zależności od miejsca szkolenia, programu i ilości uczestników

Nasze oferta szkoleniowa podzielona jest na kilka obszarów:

Szkolenia dla szkół Szkolenia specjalistyczne (skierowane do osób zajmujących się szeroko rozumianą pomocą psychologiczną i interwencją kryzysową) Szkolenia biznesowe Szkolenia rozwoju osobistego Szkolenia zamknięte (dla firm i instytucji) – są to szkolenia „szyte na miarę”.

Jeśli w naszej ofercie nie istnieje temat którym są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt. Przygotujemy dla Państwa ofertę zgodnie z zapotrzebowaniem.