• Sample I
  • Krzysztof Demczuk
   prezes Fundacji Aplica | psychoterapeuta, trener, pedagog

   Krzysztof Demczuk

   prezes Fundacji Aplica | psychoterapeuta, trener, pedagog

   telefon: 607 144 178
   e-mail: krzysztof@aplica.pl

   Pracuje w Instytucie Rozwoju Osobistego i Psychoterapii Fundacji Aplica. Jego pasją jest prowadzenie warsztatów i treningów związanych z rozwojem osobistym. Nieprzerwanie od kilkunastu lat uczy ludzi odkrywania własnego potencjału i świadomego dokonywania wyborów. Wspiera organizacje w budowaniu efektywnych i trwałych zespołów. Pracuje z liderami w ramach Szkoły Liderów, jak również indywidualnie, pomagając im stawać się lepszymi, bardziej kompetentnymi i świadomymi liderami. Ceni sobie autentyczność i prawdziwe spotkanie w relacji z drugim człowiekiem.

  • Patryk Gregorczyk
   wiceprezes Fundacji Aplica | psychoterapeuta, trener, pedagog

   Patryk Gregorczyk

   wiceprezes Fundacji Aplica | psychoterapeuta, trener, pedagog

   telefon: 605 378 679
   e-mail: patryk@aplica.pl

   Nieustannie chce poszerzać swoje doświadczenia, zdobywać umiejętności i wiedzę. Pracuje z liderami w ramach Szkoły Liderów, której jest współtwórcą. Ponadto jest doświadczonym praktykiem w pracy z młodzieżą ze środowisk trudnych. Od wielu lat doskonale realizuje się i działa w pracy z grupą oraz w konsultacjach indywidualnych i mentorskich. W zależności od potrzeb klienta świadczy usługi terapii, pomocy psychologicznej, interwencji kryzysowej lub coachingu. Jako wiceprezes Fundacji Aplica koordynuje jej pracę oraz zarządza projektami.

  • Michał Kuś
   wiceprezes Fundacji Aplica | psycholog, psychoterapeuta, logoterapeuta, certyfikowany trener, coach

   Michał Kuś

   wiceprezes Fundacji Aplica | psycholog, psychoterapeuta, logoterapeuta, certyfikowany trener, coach

   W ramach swoich działań w Instytucie Rozwoju Osobistego i Psychoterapii Fundacji Aplica, której jest współzałożycielem, wspiera ludzi w ich rozwoju, prowadząc zajęcia w Szkole Liderów i towarzysząc im w sesjach coachingowych. Posiada bogate doświadczenie zawodowe w pracy z młodzieżą i z dorosłymi. Wykorzystuje je w pracy indywidualnej i grupowej w formie logoterapii, interwencji kryzysowej, terapii indywidualnej i grupowej oraz szkoleń. Specjalizuje się w pomocy osobom w kryzysie osobistym, małżeńskim, rodzinnym, psychoterapii indywidualnej oraz rodzinnej.

  • Katarzyna Gregorczyk
   co-trener w Szkole Liderów | pedagog, socjoterapeuta, nauczyciel Montessori

   Katarzyna Gregorczyk

   co-trener w Szkole Liderów | pedagog, socjoterapeuta, nauczyciel Montessori

   Absolwentka Szkoły Liderów, pedagog, socjoterapeuta, nauczyciel Montessori. Od ponad dwudziestu lat wychowawca w placówce opiekuńczo wychowawczej. Pracuje z dziećmi i młodzieżą oraz dorosłymi ze środowisk dysfunkcyjnych. Niezmiennie wspiera ich w odkrywaniu swojego potencjału, stwarza przestrzeń, w której czują się akceptowani i wartościowi. Prowadzi grupy usamodzielnienia. Jej pracy przyświeca idea, że niezależnie od historii i doświadczeń, możemy zmienić swoje życie na lepsze, jeśli weźmiemy za nie odpowiedzialność, przyjmiemy wsparcie i będziemy chcieli się rozwijać.

  • Anna Retoruk-Sowa
   co-trener w Szkole Liderów | reżyser teatralny

   Anna Retoruk-Sowa

   co-trener w Szkole Liderów | reżyser teatralny

   Absolwentka Filologii Polskiej na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Reżyserii w Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie w filii białostockiej. Jest autorką spektakli dla dzieci i dorosłych specjalizującą się w teatrze lalkowym. Na co dzień zajmuje się reżyserią teatralną, pisaniem scenariuszy, pracą warsztatową z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Obecnie pracuje w Teatrze Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie. W ramach Szkoły Liderów prowadzi zajęcia przygotowujące uczestników programu do autoprezentacji i pracy przed kamerą. Prywatnie żona Pawła i mama Michaliny.

  • Urszula Kosztyła-Demczuk
   co-trener w Szkole Liderów | psychoterapeutka w procesie szkoleniowym

   Urszula Kosztyła-Demczuk

   co-trener w Szkole Liderów | psychoterapeutka w procesie szkoleniowym

   Żona Krzyśka i mama trójki ukochanych dzieci. Absolwentka I edycji Szkoły Liderów. Psychoterapeutka w procesie szkoleniowym prowadzonym przez Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Fotografka i graficzka z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła studia na Wydziale Grafiki Warsztatowej na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Poprzez osobiste doświadczenia bada tematy integralności, harmonii i życia pełnią, przyglądając się temu, w jaki sposób kontakt, uważność i ucieleśniona obecność pomaga w rozwoju i dojrzewaniu w więzi – z Bogiem, ze sobą i z drugim człowiekiem. W ostatnim czasie jej sercu szczególnie bliskie są hasła: Słowo, ciało, oddech i relacja.

  • Joanna Mazurek
   koordynatorka projektów

   Joanna Mazurek

   koordynatorka projektów

   e-mail: joanna@aplica.pl

   Absolwentka I edycji Szkoły Liderów. W Instytucie Rozwoju Osobistego i Psychoterapii Fundacji Aplica zajmuje się koordynacją projektów oraz wsparciem administracyjnym. Swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe uzyskała, pracując w agencjach reklamowych i eventowych w Warszawie i na Śląsku oraz działając wolontaryjnie w zespole tworzącym konferencję Strefa Zero. Prywatnie z ogromną pasją promuje kulturę flamenco oraz prowadzi warsztaty rozwojowe dla kobiet.

  • Katarzyna Filipowska
   digital content specialist

   Katarzyna Filipowska

   digital content specialist

   e-mail: katarzyna@aplica.pl

   Absolwentka Szkoły Liderów. Odpowiedzialna za social media, fotografię i realizację video oraz promocję działań Fundacji Aplica. Ukończyła Uniwersytet Śląski na Wydziale Radia i Telewizji, na kierunku: Kierownik produkcji filmowej i telewizyjnej. Zakochana w fotografii, najpierw analogowej, a później cyfrowej. Uwielbia pracę w social mediach, która – według niej – jest doskonałą platformą do głoszenia Ewangelii. Uwielbia Kraków, bieszczadzkie klimaty, rozgwieżdżone niebo, ognisko, biały śpiew i dźwięk bębnów. Lubi poznawać nowych ludzi, nowe miejsca na Ziemi i w swoim sercu. Poza pracą w Fundacji Aplica tworzy biżuterię z kwiatami. Prywatnie żona Karola i mama słodkiej Zosi.

  [pb_team animation_progress_bar_start_enable="1" animation_progress_bar_start_duration="1000"][/pb_team]