• O fundacji

  Jesteśmy zespołem specjalistów: psychologów, psychoterapeutów, trenerów, coachów, pedagogów, interwentów kryzysowych. Realizujemy nasze projekty od 2000 roku. Oficjalną działalność gospodarczą założyliśmy w 2008 roku, a w 2014 roku przekształciliśmy ją w Fundację Aplica.

   

  Dzięki Fundacji Aplica możemy osiągać różnorodne cele, poszerzać zakres naszych działań, wspierać inicjatywy o charakterze rozwojowym i podejmować współpracę z różnymi partnerami. Współpracę z nami doceniły instytucje z Małopolski, Lubelszczyzny i Śląska. Braliśmy również udział w projektach ogólnopolskich.

   

  Kierujemy się prostą zasadą. Jeśli powiemy Ci za dużo – zapomnisz. Jeśli pokażemy Ci, jak coś zrobić – być może zapamiętasz. My jednak chcemy zaangażować Cię w działanie – abyś nie tylko zapamiętał, ale też zrozumiał. Wierzymy w tkwiący w Tobie potencjał i wiemy, jak go wydobyć.

   

  Dążymy do zapewnienia ludziom rzetelnej i użytecznej wiedzy oraz pomocy w przystępnej, profesjonalnej formie. Opieramy się na pracy nad własnym rozwojem, zdobywaniu nowych doświadczeń i regularnej superwizji. Działamy z pasją i zaangażowaniem!

   

  Dla Fundacji Aplica głównymi wartościami są:

  • Profesjonalizm
  • Uczciwość
  • Innowacyjność
  • Interaktywność